Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Rebecca James

Cena nevinnosti

15. listopadu 2014 v 15:02 | Mimi

Tim bydlí se svoji ex Lille a jejím přítelem Patrikem . Už je to štve a Lille najde inzerát s nabídkou pokoje ve velkém domě za pár dolarů . Tim se tam jde podívat , nádherný veliký dům . Souhlasí . Bydlí tam pouze jedna dívka Anna . Bojí se vycházet ven mezi lidi . Rodiče ji umřeli při autonehodě . Tim ji nakupuje a snaží se ji dělat společnost . Anna je strašně plachá a moc spolu nemluví . Tim chce udělat oslavu narozenin a Anna se pustí do plánování a zařizování . Nestačí koukat co všechno dokáže obstarat . Na večírku se Anna odváže a Tim ji čím dál více začne bránit a přivlastnovat si . Proběhnou polibky . Lille ji hodně uráží . Tim se s Annou víc a víc sblíží . Ona se mu svěřuje se svoji minulostí a proč má obavy vycházet z domu . Lilla se Anně omluví a požádá ji jestli by u ni načas mohla bydlet . Ona souhlasí a pak toho docela lituje . Lilla měla vše předem vymyšlené a nic není takové jaké by se na první pohled mohlo zdát .


Moje hodnocení : 8/10
Na knihu jsem se už dlouho chystala ale koupila ji až nedávno . První kniha Krásné zlo mě dost zaujala a tak jsem chtěla něco dalšího od této autorky . Kniha se četla strašně rychle , měla jsem ji přečtenou za večer . Děj je takový nenucený , nic těžkého až na konci se vše zamotá ,podle mě až zbytečně moc , vždyt někdy muže být něco také jednoduché . Ale příběh o dívce co se bojí chodit mezi lidi tu ještě nebyl .

Rebecca

15. listopadu 2014 v 13:35 | Mimi

Beautiful malice 2010 - Krásné zlo 2010

Sweet Damage 2013 - Cena nevinosti 2014

Cooper Bartholomew is dead 2014

Krásné zlo

24. července 2014 v 13:31 | Mimi

Katherine je úspěšná hezká holka , která má co chce . Má mladší sestru Rachel , která hraje na klavír a je v tom hodně dobrá . Katherine vezme Rachel na večírek . Opijou se ještě cestou tam . Katherine je se svím klukem a poté jde zkontrolovat svoji sestru . Najde ji na mol v autě u neznámích kluků. Nabídnou se že je odvezou domů a ona vidí že sestru sama neutáhne a tak souhlasí.Jenže kluci se rozjedou jiným směrem a ona dostane strach . Začne se bránit a jeden z kluků ji zavře ve skladě u kterého zaparkují . Prohrabe si díru ven a vidí jak její sestru znásilnují . Uteče, běží až dorazí k domu a tam žádá o pomoct . Když přijede policie najdou Rachel mrtvou . Vše jde k soudu a rodina je pod tlakem médeii. Vrah jde sedět .

Katherine se odstěhuje od rodičů k tetě a změní si jméno . Na nové škole se s nikým nebaví a je uzavřená . Potkává se s Alici skterou se skamarádí . Ta se tahá s Robbiem který je do ni zamilovaný a ona si s ním dělá co chce . Katharine se s nimi začne kamarádit a užívá si opět života . Alice má občas nálady kdy neví o sobě a chová se hrozně . Jednou jdou oni tři do restaurace a Alice potká svého ex s novou holkou . Začne vyprávět jak si s ním užívala . Katherine se s kamarádí s jeho holkou Philipou . Ta ji seznámí se svým bratrem Mickem . Zamilují se do sebe a postupně se s Alicí přestane bavit . Vše vyvrcholí když Alice řekne že má nového přítele a Robbie jde s Katharine na oběd a přitom zjistí že Alice randí s jeho tátou . To Robbie nepřekousne a odjede do Evropy.

Alice se omlouvá , ale ona toto nedokáže odpustit . Věnuje se pouze Mickemu . Zjistí že je těhotná a tak začnou spolu budovat byt. Alice ji stále otravuje , posílá ji její tajemství až zjištuje že Alice bratr je ten co znásilnil její sestru Rachel a sedí ve vězení . Katharine se s její smrtí stále nesmířila a vyčítá si ji . Alice je potká na ulici a je vyšinutá . Skočí jim pod kola auta a následně běží do vody. Mick se ji snaží vytáhnout , ale zemřou oba . Katharine se vrací k rodičům a vychovává malou Sarah . Žije ve strachu že se ji něco stane . Jede s malou na hory a potkává tam Robbieho ...

Moje hodnocení : 8/10
Koukala jsem co od autorky, které minulí měsíc vyšlo Cenna nevinosti, už vyšlo u nás. Narazila jsem na Krásné zlo a zaujalo mě anotací a tím že jsem na ni předtim ještě nenarazila . Četlo se to samo .Knihu jsem měla přečtenou za den . Jediné co mi vadilo bylo že příběh je vyprávěn z minulosti , přítomnosti a budouctnosti . Takže už skoro na začátku víme jak příběh zkončí :( Hrdince se muselo stát vše hrozné co jen se může stát .
 
 

Reklama