Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Samantha Towle

Mighty storm : 2 Zkrocení bouřliváka

19. září 2016 v 10:46 | Mimi
Orig. název:Wethering the Storm
Pořadí v sérii:2
Rok:2013 ; v ČR 11/2015
Počet stran:367
Nakladatelství:Baronet

Moje hodnocení : 1/10
Knihu jsem v půlce vzdala . Tru vzdychá jak blbá patnáctka . Jen spolu spěj nebo se rozčilujou .Slintaj nad sebou jak děti až to není hezké . O ničem a stále vše dokola . On ji koupí dům poté otěhotní a ona uteče ..

Mighty storm : 1 Bouřlivák

10. září 2016 v 9:27 | Mimi
Orig. název:The mighty storm
Pořadí v sérii:1
Rok: 2013; v ČR 2015
Počet stran:504
Nakladatelství:Baronet

Tru se celé dětství kamarádila s Jakem jenže se odstěhoval a přestali spolu komunikovat . Ona ho taky už nevyhledala . Jake začal zpívat ,založil si kapelu a stal se velice úspěšný . Tru se stala novinářkou a s Vicky mají časopis . Vicky zařídí rozhovor s Jakem . Jake ji hned pozná a je rád že se vidí . Tru chodí s Willem . Jake chce aby o něm napsala knihu a jela s nima na turné . Willovi se to nelíbí ale co má dělat . Samozřejmě během pár dní to mezi nimi jiskří a ona mu podlehne . Měli se rádi už jako děti .Rozchází se s Willem . Jenže během chvíle Jake začne fetovat a být nesnesitelný . Tru se na něj chce vykašlat . On se vzpamatuje a požádá ji o ruku ..

Moje hodnocení : 5/10
Kniha byla taková utahaná žádná pořádná zápletka . Frajírek co si vyskakuje a ona mu podlehne .

Trable

23. října 2014 v 13:24 | Mimi

Mii matka zemřela , výrustala pouze s otcem který ji stále mlátil . Její tělo zdobí nejedna jizva. Otce skolil infarkt a Mia si říkala jak konečně je volná a ten pocit si užívala .Nedlouho poté si nabalila Forbese během pár týdnů se ukázal stejný jako její otec. Jedna facka střídala druhou .Vše ji zakazoval a musela tvrdě poslouchat . Když vyklízí dům po otci který prodává najde papíry že se její matka ji zřekla ve prospěch otce . Forbes ji napadne a ona odjíždí přes 6 států do Colorada hledat svoji matku .


Neví kde ji hledat . Nejdřív se zapíše do hotelu . Seznámí se s recepčním , synem majitele a stanou se z nich přátele , nikdy žádné kamarády neměla . Pomáhá ji matku hledat a objiždí všechny ženy v okruhu se stejným jménem . Mezitím se do sebe zamilují . Jordan který dřív byl velký děvkař se změní . Také neměl jednoduché dětství . Mezitím ale se Mia bojí a všechny problemy ji sužují . Zkončí v nemocnici . Zjistí že její matka je už dávno mrtvá . Nakonec se ubytuje natrvalo u Jordana a jde na vysokou ...Moje hodnocení : 8/10
Skvělá kniha která vás vtáhne už od začátku a vy chcete vědět co se bude dít dál a dál . Líbilo se mi že Mia nebyla žádná sladká holčička , vystrašená naivka , ale měla to v hlavě spořádané . Jenže když jsme zvyklé na něco neumíme žít jináč. Zaběhnuté věci se velice špatně odnaučují . Příběh nám nabízí mnohem více než by se podle zamilované obálky mohlo zdát . Jen ten konec kdy se vše ještě více zamotalo jak to vždy bývá mi přišel dost už přehnaný a vůbec by tam nemusel být ....

Samantha Towle

22. října 2014 v 8:50 | Mimi


The Mighty Storm (The Storm, #1) 2012 Bouřlivák 1.10.2015
Wethering the Storm (The Storm, #2) 2013 Zkrocení bouřliváka 11.11.2015
The Storm 3,5 2015

Trouble 2013 Trable 2014

When I was yours 2015


Revved (Revved 1) 2015
Revived (Revved 2)2015
 
 

Reklama