Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Susan Lewis

Pravda o tobě

22. června 2016 v 16:51 | Mimi

Orig. název:The truth about you
Rok: 2013; v ČR7/ 2015
Počet stran:326
Nakladatelství: Ikar

Lainey má dvě děti , vyvdaného syna a manžela . Manžel je spisovatel a její otec vlastní velké nakladatelství , jenže onemocněl demencí a není schopen pracovat . Matka ji zemřela a ona se o všechny stará . O své rodině toho moc neví . Matka ji prozradila že jejím otcem je někdo jiný a nikdy o své rodině v Itálii a proč utekla do Anglie nechtěla mluvit . Našla dopis který ji něco malo naznačuje . Když je matka po smrti chce vypátrat její tajemství .

Její manžel Tom není stále doma a začne být divný . V tom ji přijde sms aby se manžela zeptala na Julii . Myslí si že má milenku . Tom vše popírá ale opět odjíždí na několik dní z domu .

Provalí se že Tom má ještě jedno dítě s bývalou moderátorkou které bylo počato chvíli před jejich dcerou . Brali se kvuli Laineymu těhotenství . Otřásá to jejich vztahem a ona si myslí že ji celých 16let podváděl .

Odjíždí do Itálie najít své prarodiče i s detmi a Tom zůstává doma . Najde lidi ve vesnici které její prarodiče znali a řeknou ji co se stalo . Její matka utekla když byla těhotná a neměla vůbec dobré vztahy se svoji matkou . Najde i její někdejší nejlepší kamarádku a dozví se že její matka byla znásilněna dvěma muži a jeden si myslí že byl kněz . Taková hanba v malé vesnici nešla ustát a odjela .

Řeší další spousta problému se svími dětmi a otcem . Tom ji vysvětlí že o dceři nevěděl až do nedávna . Její matka má už podruhé rakovinu a bojí se co by bylo se dcerou . Bohužel je postižená a vyžaduje více péče . Jde ji o dveru s ní to byla jen chvilkový románek před lety . Nevěděl vůbec že dcera je jeho ..

Lainey jelikož je starostlivá a naplnuje ji vše kolem rodiny se rozhodne vzít Julii k nim domů ..

Moje hodnocení : 6/10
Začátek byl velice nudný poté se ale začlo něco dít a kniha byla zajímavá . Čekala jsem co vše se na koho provalí a nebylo to předvídatelné nebo tedy stalo se něco jiného než jsem čekala což se nestává .Dost zamotaný příběh o jedné rodině .
 
 

Reklama