Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Sylvia Day

Nezkrotná

22. března 2014 v 11:52 | Mimi

Eva je ohromena že Gideon kvůli jejímu bezpečí zabil Nathana , který ji takovou dobu zneužíval . Je otřesena a pro jeho bezpečnost se spolu přestanou stýkat. Oba jsou hrozně moc otřeseni a navzájem si chybí až to nevydrží a tajně se začnou stýkat . Gideon si koupí byt přímo nad jejím aby ji mohl chránit .Slintají nad svojí láskou . Eva se bojí že by mohli přijít a Gideona zatknout za vraždu . Hodí to na někoho jiného . Odlétají společně na tajuplný ostrov . Cestou v letadle si to rozdají a navzájem si strkají prsty do anální dírky. Tím překročí jeho mučivé hranice a on cítí že je celý její . Po přistání ji žádá o ruku a druhý den je malí obřad jen se dvěma svědky . Ona nechce ublížit rodině a tak se dohodnou že uspořádají ještě jednu veselku po příletu . Jenže do toho jeho bývalá zasvětitelka sexu Corrine se pokusí o sebevraždu tak se o ni musí starat. Byla těhotná, potratila a její manžel se o ni musí starat. Cary a Eva jedou na víkend k tátovi do San Diega ..

Moje hodnocení : 3/10
Crossfire jsem jako jedinou erotickou serii doopravdy doporučovala .Měla šmrnc a děj . Dlouho jsem čtení 3.dílu odkládala.Uff od září . Dočkala jsem se sladkého pubertálního žvatláni miluju tě nemůžu bez tebe být a víc nic. Snaží se o nějaký děj ale ten je tak ubohý že tuto serii vzdávám .

Spoutaná

29. července 2013 v 17:51 | Mimi
Eva je stále s Gideonem. Jenže ten se chová jednou přitažlivě poté zas odtažitě. Dohodnou si společné schůzky u terapeuta.Jenže ty nikam nevedou. Eva pozve na víkend svého otce .Cary a Eva si udělají pěkný výlet do Vegas kde ji ale pěkně štve že ji Gideon nechává sledovat . Eva se mu na to snaží vyzrát. Víkend je krásný. Je odpočinutá. Když jsou zpátky zahlédne z Crossfire vycháze Corrine s rozmazanou rtěnkou. Běží okamžitě za Gideon a jeho najde čerstvě osprchovaného, rtěnku na košili a rozházené polštáře. Nechce ji to vysvětlit. Stále je čas ale ona chce odpovědi.

Mezitím ale Caryho někdo pořádně zmlátí a zkončí v nemocnici s polámanejma žebrama . Gideon mu poskytne co nejlepší peči a Eva u něj stále je.Když ho pustí do domácího léčení vyrazí Gideon a Eva sami na víkend bez telefonů a všeho.Užíjí ji krásný víkend ale poté co se vrátí je Gideon divný a nechce sní mluvit a je odtažitý. Přijede její otec a stráví s ní víkend. Setkává se s její matkou kterou neviděl několik let.Jejich láska je mezinimi patrná. Při večeři přijde policie oznámit že její nevlastní bratr Nathan byl nalezen mrtev. Je v šoku ale na druhou stranu je ráda že tadle noční můra je za ní. Od matky se dozvídá že u nich před nedávnem byl a ukázal její fotky a chtěl dva miliony dolarů. Její součastný manžel mu je dal .
Gideon je ale stále divný, odtažitý a vypadá to že všechen čas tráví s Corrine což ji tedy pěkně vytáčí. Cary se už uzdravuje a také stále neví jestli být gay a milovat Trey a nebo si užívat s Tatánou.

Eva začne pátrat a navštěvuje všechny Gideona známé a dává si dohromady souvislosti. Zjištuje že spal s manželkou svého psychiatra.Když se narodil jeho bratr nikdo mu nevěnoval pozornost a tak dělal vše proto aby si ji získal. Chris ho poté napodoboval.Když to jeho matka nezvládala a jeho otec spáchal sebevraždu najali si terapeutku a s ní chodil asistent. Terapeutka pomáhala matce a asistent ho začal obtěžovat. Nikoho to nezajímalo a matka si myslela že si vše vymyslel. Dlouho se s tim trápil a stále ho to pronásleduje.

Eva navštivuje krav magu po jedné lekci k ní přijde policistka a řekne ji že zjistila zajímavé věci ohledne umrtí Nathana . Našli fotky zmláceného Caryho. Vše zapadá tak že Nathan přišel za Gideonem a ukázal mu fotky Evy když byla malá a on ji zneužíval. Ten naplánoval vraždu a sám ho zabil.Mezitím se vídal s Corrine aby ochránil Evu. Policistka říká že všechny poznámky spálila a s partákem se dohodli že případ jepro nedostatek důkazů uzavřený . Gideon to udělal s lásky chtěla ji to jen říci aby mohla jít dál. Gideon ji vyzvedává a ona se mu svěřuje že všechno ví. Padne mu do náruče a říká že ho neopustí že se za něj provdá.


Moje hodnocení : 8/10
Druhý díl měl zápletku nešlo jen o sex .Poznali sme další postavi více. Netočilo se to jen okolo Evy za což velký plus. Mě se tedy z erotických románů tato serie líbí nejvíc. Jsem zvědavá co přinese třetí díl. Sice stále ty jejich hádky a odlučování a zas návraty byly jak na horské dráze.Jejich temná minulost která je dohání velice pěkné.

Obnažená

22. července 2013 v 16:33 | Mimi
Eva je z bohaté rodiny.Její matka je v té lepší smetánce.Kdysi žila s chlápkem a jeho syn ji od jejích 10let zneužíval.Matka to netušila.Až když ve 14 se zjistilo že potratila šla s pravdou ven. S manželem se rozvedla a našla si jiného.Také pěkně bohatého.Ten se snažil všechny zprávy zakamuflovat aby je nikdo nikdy už nenašel a oba se ji snaží chránit.Její matka až moc.Sleduje ji na telefonu a všude ji staví ochrané stráže a ji to vadí.

Eva se se svým kamarádem geym Carym přestěhovala do New Yourku. Našla si práci jako sekretářka v jedné velké spolenočnosti. Setkává se s velkým a báječným Gedeondem Cross. Jemu patří firma Crossfire která vlastní několiv budov, jak následně zjištuje i byt ve kterém bydlí, posilovny. Tento muž ji velice vzruší ale ona se s nim vidět nechce. Jenže se šéfem Markem dostanou zakázku a mají ji jít projednat a on tam je. Žádá ji o sex. To ji přijde dost blbé. Přitahuje ji ale nic s ním nechce mít společného. On se ji snaží dostat až se mu to povede. Jeho polibkům neodolá a nechá se líbat.

Následuje sex v limuzíně po kterém on je ůplně vyštavený a zachová se dost hnusně a odcizí se. Eva si říká že vše pokazila když se na něj vrhla. Následně ale je vše v pořádku a opět spolu vyšukávají při každé příležitosti.Seznamuje se s jeho bývalou Magdalene. Stále ho miluje ale vypadá neškodně. Eva je dost žárlivá. Utíká a on za ni běží aby ji získal zpátky. Přespí u něj a on v noci má děsivé sny a nechce ji říct proč.Opět utíká že poté co ona mu řekla to špatné o sobě on neudělá to samé. Následují 4 dny kdy jsou to pro oba muka. On ji vrátí klíče které mu dala a nenapíše nic. Když se zas udobří jak jinač než tisíce orgasmama.Představuje ji její pokoj u něj v bytě udělanej přesně podle zařízení v jejím bytě. Aby měla nějaké místo pro sebe když bude chtít utéct.

Gedeon souhlasí že bude chodit k terapeutovi a nechá si od něj napsat prášky proti nočním můrám. Stane se mu že v noci začne znásilnovat Evu ta je v šoku a vybaví se ji traumata z dětství. Ona ho přesvědčuje že společně zvládnou všechno.Snaží se navzájem si dokázat lásku mezi vším tim sexem a uspokojením. Nemůžou být bez sebe. Nemají klid když nejsou společně. Když se vše zdá být urovnané tak přichází Corinne. Magdalene ji prozradí že spolu byly zasnoubený. Gedeon si ji všímá až moc. Eva mu píše sms a odchází. Snaží se ji vysvětlit že spolu byly na vysoké. Přišla mu dobrá.Lepší než nic ale poté se vdala za boháče a odjela s ním do Evropy. Jenže stále má ráda jeho a tak se s ním rozvedla a přijela zpátky. On ji vysvětluje že toto vše ji řek a chce mít jen a jen s Evou. Chtějí si stanovit pravidla o svých bývalích...

Moje hodnocení: 7/10
Kdybych si jen dokázala všechno z hlavy vymazat když čtu. Celou dobu mi přišlo že čtu jinou verzi 50odstínů šedi.Jen Obnažená má přijatelných 350stránek a né jako odstíny u tich bych potřebovala občas kufr když sem s ní někam cestovala.Přečetla jsem ji skoro za den. Kniha je čtivá ale pro nás co četli odstíny je tam až moc podobností .Plno sexu který mají vždy a všude. Jináč je kniha podle mě reálnější a má i nějaká svá tajemství a člověk je chce poznat blíže.U Evy mi vadilo jak si nenechala nic vysvětlit a hnedka utekla.Je jasné že ve 30 bude mít člověk nějaké bývalé. Ale stačí si promluvit a né hnedka utíkat. Její spolubydlící který má být gay ale náko mu to nejde a šuká jak holky tak kluky a rád si to rozdá i se všemi najednou je také zvláštní. Jináč mužský bůh jménem Gideon je posedlí a kontroluje ji a chce ji mít na blízku.Né tak moc ale přeci. Kladný a normální bohatý chlápek co má rád sex. Mám doma i druhý díl tak se do něj pustím a budu čekat co přinese.
 
 

Reklama