Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Tess Stimson

Otevřené manželství

3. února 2015 v 15:08 | Mimi

Seznamujeme se s dvouma manželskými páry . Každý má své problémy , ale milují se . Jeden večírek se zvrtne a oni si to vedle sebe rozdají . Jejich večírky narůstají na velké obrátky . Žárlí , ale na druhou stranu říkají že je vše v pořádku. Vše se zamotá , a nakonec každý musí zjistit co samotnému vyhovuje .

Moje hodnocení 4/10

Začátek nebyl špatný , ale pak mi to chvilkama přišlo dost utažené za vlasy . Vím že v sexu se experimentuje , ale oni se chvilkama chovali jak pubertáci na to kolik jim bylo .A hlavně to nebylo ani tak záživně psané jak jsem předpokládala.

Tess

22. října 2014 v 9:05 | MimiWho Loves You Best 2009 Kdo miluje nejvíc 2013

What's Yours Is Mine 2010 Co je tvoje, je moje 2013

The Wife Who Ran Away 2011 Manželka která utekla 2012

The Lying Game 2013 Hra na lež 2014

An Open Marriage 2014 Otevřené manželství 2014

Manželka která utekla

26. srpna 2014 v 19:50 | Mimi

Kate se před 15lety provdala za čerstvě rozvedeného Neda , který má v péči malého Guye .Chvilku po svatbě otěhotní a narodí se malá Agness . Ned z těhotenství není nadšený , ale když malou uvidí vše se změní . Rozmazluje ji a dává ji vše . Kate má rozjetou karieru a Ned je s dětmi doma . Věnuje se sázení a Kate za něj musí platit dluhy . Jejich manželství už moc nefunguje , ale přežívají . Jeden den jede do práce a vše na ni dopadne . Rozhodne se odjet do Říma za svou kamarádkou Julii. Snaží se přijít na to co udělat se svým životem . Ned ji začne schánět až po 3dnech kdy se doma neobjeví a Guy ho upozorní že je něco špatně .

Kate se zatim nechce vrátit a seznámí se s Kierem ,přeskočí mezi nimi jiskra a stanou se z nich milenci . Z Kate se stane jiný člověk . Užívá si , omládne a nic nemusí řešit .

Mezitím v Anglii Ned nic nezvládá , dům je celí špinavý , nemají co jíst , splátky a hypotéka neodchází . Agness zakročí a snaží se otce přimět aby se o ně začal starat . Jenže on prohrál další sázku a dluží velké peníze . Pomocí typů se mu podaří vyhrát a vše zaopatřit a splatit.Celou dobu se o něj stará Kate a on ničeho není schopný .

Kate je nejštastnější ve svém životě , v tom se ale ztratí i Guy .Kate ho bere jako vlastního syna takže okamžitě letí zpátky . Překvapí ji jak se Ned o vše postaral a Agness dospěla . Druhý den se objeví Kier z Říma aby ji podpořil . Kate se Nedovi s poměrem přizná a on je schopen ji vše odpustit hlavně aby se k němu vrátila . Policie najde mrtvého muže který má Guyvu bundu . Jdou potvrdit tělo do márnice a zjistí že on to není . Kier který jako mladý také utek z domova se nabídne a jde ho hledat . Mezitím Kate s Nedem řeší co bude dál . Kate chce být štastná a tak se rozhodne pro Kiera. Guy se štastně vrací domů , ale matka Kate umírá . Kate zjištuje že je těhotná . Kvůli dítěti se rozhodne pro Kiera. Jenže poté ji Ned řekne že ji nechce ztratit ani za cenu že bude vychovávat cizí dítě . Na tuto jeho proměnu čekala skoro celé manželství . Rozhodne se pro Neda . Kier odjíždí zpátky do Říma . Na gynekologii zjistí že dítě počala ještě než utekla čili dítě je Neda . Ten je štastný a ohleduplný jak nikdy nebyl ..

Moje hodnocení : 7/10
Kniha je vyprávěna na přeskáčku a z různých pohledů. První polovina knihy je nudná , ale později se to rozjede .Kate se stane vše špatné co se může stát . Smrt její matky mi přišla už přehnaná . Chápu situaci do které se Kate dostala , nikdy se nemůžem spoléhat na chlapa. Život nám zaberou děti , starosti a na nic jiného nezbývá čas a manželství se stane rutina . Úplně jsem v hrdince viděla jak bych dopadla já kdybych měla děti . Vím to . Přišlo mi divné že se ji Ned a děti vůbec nesnažili zkontaktovat .
 
 

Reklama